Pre Loader
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O firmie

>>techmar OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH to firma założona w 2008 roku przez mgr inż. Mariusza Borowskiego, absolwenta Politechniki Białostockiej, Wydziału Budownictwa oraz absolwenta Studiów Podyplomowych Politechniki Białostockiej: Zarządzanie Firmą, Studiów Podyplomowych Politechniki Białostockiej: Budownictwo Ekologiczne, Studiów Podyplomowych: Pośrednik Obrotu Nieruchomościami oraz Zarządzanie Nieruchomościami, a także licznych kursów i szkoleń, m.in. Szkolenie Menedżerskie The Institute of Leadership and Management (ILM), kurs: Zarządzanie Projektami wg IPMA, szkolenie: FIDIC, Zamówienia Publiczne     i inne.

Posiada on uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej o nr ewid.
PDL/0061/OWOK/06 i jest czynnym członkiem Podlaskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

Członek Komisji Rewizyjnej Podlaskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Posiada on także:
– licencję pośrednika obrotu nieruchomości o nr 20638,
– licencję do zarządzania nieruchomościami o nr 23353.

Jest on także wpisany na listę Ministra Infrastruktury osób mogących sporządzać świadectwa energetyczne pod nr rejestru 7764.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w korporacjach budowlanych zaczynając od stanowiska inżyniera budowy, poprzez stanowisko kierownika serwisu gwarancyjnego/kierownika budowy do dyrektora ds. inwestycji budowlanych w dużej i uznanej firmie produkcyjnej na terenie podlasia, nieustannie poszerzając wiedzę na temat nieruchomości, inwestycji oraz procesów budowlanych, co również stanowi jego zainteresowania i hobby właściciela.

Zdobyta wiedza teoretyczna i praktyczna zdobywana na różnego rodzaju inwestycjach pozwala na przeprowadzenie inwestora przez często trudny
i złożony proces zaczynający się od wyboru optymalnej działki pod inwestycję, koncepcję architektoniczną, projektowanie, procedowanie niezbędnych pozwoleń, budowę, aż po przekazanie budynku do użytkowania.

>>techmar OBSŁUGA INWESTYCJI BUDOWLANYCH to zgrany zespół ludzi, który prowadzi wszystkie procesy inwestycyjne korzystając z wiedzy i doświadczenia najlepszych fachowców.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.